
Droga Aleksandro, przepraszam że tak długo nam zeszło z napisaniem opinii ale nie wiedziałem co napisać. Zacznę może od twojej osoby i od początku naszej (już) dość długiej znajomości. Po pierwszej naszej rozmowie telefonicznej odniosłem pozytywne wrażenie ale przeraziła mnie ilość zadawanych pytań przez Ciebie – teraz wiem czego ich tyle było bo faktycznie dbasz o renomę swojej hodowli i o najlepsze domy i opiekunów dla swoich Alpenów. Po kolejnym telefonie i w końcu pierwszym spotkaniu wrażenie jako dobrego hodowcy tylko się wzmocniło. Najlepsze i najpiękniejsze było kolejne spotkanie ponieważ był to wybór szczeniaka – wtedy pokazałaś swoją wiedzę i doświadczenie jako hodowca, już nie zadawałaś pytań tylko mówiłaś mam jak się opiekować, co robić z naszą Shakti. Oczywiście wszystkie twoje zalecenia i porady przydały się po odbiorze naszego BOSA. W późniejszym czasie można też było liczyć na Ciebie, odnośnie porad co do wychowania psiaka. Nigdy nie odmówiłaś pomocy nawet jak nie wiedziałaś jak pomóc zawsze miałaś jakieś wyście z sytuacji i nigdy nie zostawiłaś nas samych z problemem. Nie zapomnimy wspólnego spotkania Alpenów – wtedy wykazałaś się na poziomie profesjonalisty. I tak jest do teraz. Nie gniewaj się Olu ale potwierdzę słowa Rafała „Dla mnie Alpen Angel to hodowla na europejskim poziomie, z obsługą klienta w języku polskim i pełnym serwisie pogwarancyjnym 24/7, szczerze polecam
Ostatnio na blogu
- Nowa odsłona strony internetowej! 2026-06-20
- Irmina Adamczyk 2026-06-19
- Stafan Sekulski 2026-06-19
- Iwona i Jarek Kornaccy 2026-06-19
- Michał Filipiak 2026-06-19
KATEGORIE
- Aktualności 2014 (3)
- Aktualności 2015 (4)
- Aktualności 2016 (1)
- Aktualności 2017 (11)
- Aktualności 2018 (8)
- Aktualności 2023 (1)
- Aktualności 2024 (1)
- Aktualności 2025 (1)
- Aktualności 2026 (3)
- Archiwum (2)
- Bez kategorii (29)
- Egzaminy, kursy, szkolenia (13)
- Mioty (4)
- Opinie (8)
- Szczenięta (4)
- Wystawy (26)
Dodaj komentarz